Loading...
Ettevõttest 2022-06-19T14:28:30+00:00
0
istikut on kasvamas
0
istikut on istutatud
0
taime istutatakse Eestis 2018. aastal
0
hektarit on Eesti metsamaa pindala

KES ME OLEME?

Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ on Eesti Metsameister OÜ tütarettevõte. Meie taimla asub Elva vallas, Suure-Rakke külas. Oleme spetsialiseerunud taimekasvatusele ja sellega seotud teenuste pakkumisele. Taimla juhatajaks on oma valdkonna spetsialist Kristjan Laas, kellele on abiks rohkem kui kümne aastase kogemusega taimekasvatajad. Meie tähtsaimaks eesmärgiks on pakkuda metsaomanikele mugavat ja kvaliteetset teenust ning saada erasektoris Eesti suurimaks taimekasvatajaks.

.

 .

MIDA ME PAKUME?

Pakume kõrgkvaliteetseid kuuse- ja kaseistikuid, taimede istutamist, maapinna mineraliseerimist ja metsa hooldusteenust. Koostame täpse uuendusplaani vastavalt Teie kinnistu erisustele ja teostame kogu vajaliku töö.

Kõikidele küsimustele saate vastuse meie spetsialistidelt, kes aitavad Teil valida sobiva koguse taimi vastavalt kasvukohatüübile, leida lahenduse metsauuendustoetuste saamiseks ja annavad nõu, mida jälgida pärast istutustööd.

Meie abiga on istutamine lihtne ja mugav!

.

LEADER PROGRAMM

LEADER programm toetab Eesti Metsameistri taimekasvatus OÜ-l kahe kiletunneli Easyart ja istutusmasina Egedal Transplanter ostmist ning kiletunnelite aluse rajamist.

 

HINNAPÄRING